3000 Kalorilik Kilo Alma Programı

Posted by in Kilo Aldıran Diyet Listeleri, Makaleler

3000 Kalorilik Kilo Alma Programı

Sponsorlu BağlantılarKilo Alma Diyet ListesiKilo almak, zayıflıktan kurtulmak bazı insanlar için işkence haline gelebilir. Çok yemesine rağmen bir türlü kilo alamayanlar olduğu gibi yiyemedikleri için kilo alamayan iştahsız insanlar da vardır. Bu süreci sorunsuz ve zevkli geçirebilmek için kendinize mutlaka kilo alma programı hazırlamalı, beslenmenizi ise sürekli takip halinde olmalısınız. Sabırlı ve iradeli bir şekilde sizlere anlatacağımız uygulamaları da göz önünde bulundurduğunuzda kilo almanızın ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz.

Kilo alabilmeniz için öncelikli olarak şu anki beslenmenizden daha fazla yemeli yani daha fazla kalori almalısınız. Bunun için oluşturacağınız kilo alma programı 3 ana öğün ve 3 ara öğün olmak üzere 6 öğünden oluşmalıdır. Öğünler arasında.. 3’er saatlik bir süre bırakarak hem biraz daha diğer öğün için acıkmayı hemde yiyecekleri sindirmeyi bekleyin. Hazırlayacağınız kilo alma programı boyunca öğünlerinizin arasını çok uzun bırakarak aşırı acıkmayı beklemeyin. Makalemizin devamında sizler için hazırlamış olduğumuz 3000 kalorilik kilo alma programı  mevcuttur. Ana öğünler 650 kaloriden oluşurken ara öğünler ise 450 kaloriden oluşmaktadır. Bu programı uygulayıp da kilo almamak neredeyse imkansızdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kilo almak için midenizde az yer tutan ama yüksek kalorili besinlere (sağlıklı olması şartıyla) başvurabilirsiniz. Kilo aldıran yiyecekler ve içecekler özellikle meyve suları gibi yüksek kalorili kilo aldıran içecekler bol bol tüketebileceğiniz besinlerdendir. Kilo alma programı dışında sürecin sağlıklı geçebilmesi için dikkat etmeniz gereken bir diğer etmende egzersizdir. Nasıl ki zayıflamak için egzersiz yapılması gerekiyorsa aynı şekilde kilo almak için de egzersiz yapmak gereklidir. Sadece farklı olan kilo almak için yapacağınız egzersizler vücudu yormayan ama gücü ve direnci arttıran egzersizler olmalıdır. Yüksek kalorili beslenirken yediklerinizin yağ değil de kas olarak depolanması vücudun gelişmesi ve kuvvet kazanması için spor en az kilo alma programı kadar önemlidir.

Bu yazı da ilginizi çekebilir:  Hızlı Kilo Alma Diyeti ile Haftada 5 Kilo

 

Kilo Alma Programı Günlük Liste

kilo alma diyet programı

*Kilo alma programını büyütmek için resmin üzerine tıklayabilirsiniz. Sağlıklı günler…

 

Sponsorlu Bağlantılar
Ev Yapımı Kilo Aldırıcı
Ev Yapımı Weight Gainer (Kilo Aldırıcı) İçecek

Yaşıtlarınızdan daha zayıf ve daha cılız gözüküyor olabilirsiniz. Bedeninize uymayan kıyafetler, yaşınızdan küçük gözükmek, güçsüz...

Kapat