Alo Protein

Posted by in Gıda Takviyeleri & Supplementler, Makaleler

Alo Protein

Sponsorlu Bağlantılarersin-kuruelAloprotein firması, sporcu besinleri kapsamında Türkiye’deki ilk satış mağazalardan biridir. Yurtdışında ve ülkemizde besin takviyesi ihtiyacını karşılayan firma 2003 senesinden beri aktif bir şekilde çalışmalarını yürütmektedir. Sosyal mecrada son 2 yılda yürüttüğü başarılı çalışmalar sayesinde neredeyse tüm sporcular Aloprotein hakkında bilgi sahibi olmaya başladılar. Kaliteli ve uygun fiyata hizmet anlayışıyla yola çıkıp büyük bir müşteri kitlesi oluşturan firma, “kiloalmaninyollari.net” bizim olarak gibi birçok spor bloğunun kendinden bahsetmesini sağlamayı başardı. Supplement sektöründeki öncü kuruluşlar ile rahatlıkla rekabet edebilecek derecede potansiyelini de büyütmeye başladı diyebiliriz. Daha çok web sitesi üzerinden satış gerçekleştiren firma, geçtiğimiz yıl İzmit Arasta Park AVM’de bir de şube açarak büyümeyi sürdürüyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Gerek kendi tecrübelerimize ve araştırmalarımıza gerekse de internette Aloprotein hakkındaki yoruımlara bakarak derlediğimiz bu makalemizde dikkatimizi en çok çeken hususlar şunlar oldu. Sadece ticaret bağlamında değil aynı zamanda spora verdiği destek ile de takdir edilesi bir yol izliyor. Milli sporcu Ersin KURUEL ve  MMA dövüşçümüz Murat KAZGAN’ın da sponsorluğunu yaptığını öğrendik. Bu olumlu gelişmelere ek olarak sporcuların yaptığı alışverişlerdeki kargo süresinin kısalığı da bu firmanın en çok beğenilen özellikleri arasında. Ayrıca irili ufaklı ne alırsanız alın alışveriş esnasında bir de hediye seçerek siparişi tamamlıyorsunuz. Böylece shaker, mousepad, havlu, anahtarlık, pill box, l-carnitine, protein bar gibi neye ihtiyacınız varsa ona ücretsiz olarak sahip olabiliyorsunuz.

Resmi web sayfası üzerinden oldukça geniş bir ek gıda seçeneğine sahip olan firma, sporseverlerin her ihtiyacını hızlı ve kaliteli olarak tedarik etmeyi sürdürüyor. Aklınıza takılan herhangi bir soru olması durumunda ise canlı destek sorularınızı cevaplamak için sizi bekliyor. Hem son dönemlerdeki başarılı reklam çalışmaları hem de müşteri memnuniyeti ile supplement sektöründe en iyiler arasına adını yazdırması pek de uzun sürmeyecek gibi görünüyor.

Resmi Websitesi:  https://www.aloprotein.com/

 

Sponsorlu Bağlantılar
Kilo Aldıran Oreo’lu Milkshake Tarifi

Oreo bisküvi ülkemizde de o kadar tüketilmeye başlandı ki, firma artık satış için Türkiye’ye açılma...

Kapat