CTN Mass Gainer Complex Ürün İncelemesi

Posted by in Gıda Takviyeleri & Supplementler, Makaleler

CTN Mass Gainer Complex Ürün İncelemesi

Sponsorlu BağlantılarCTN Mass Gainer Ürün İncelemesiCTN Mass Gainer kilo almak ve hacim kazanmak isteyenler için fiyat-performans bakımından incelendiğinde gayet iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Karbonhidrat ihtiyacını karşılamada gayet etkin bir ürün olan CTN Mass Gainer, bulundurduğu BCAA ve amino asit profili ile oldukça zengin bir içeriğe sahiptir. Ürünün en büyük özelliklerinden biri ise içeriğinde şeker barındırmamasıdır. Zor kilo alıyorum diyenler için bile etkili bir üründür. Su veya süt ile karıştırılarak tüketilen CTN Mass Gainer ürününü zor kilo alıyorum diyenler süt ile birlikte tüketerek daha fazla kalori alımı sağlayabilirler.

 

CTN Mass Gainer Özellikleri ve Kullanımı

En iyi kilo aldırıcı besin takviyesi hangisi” sorusuna cevap niteliği taşıması açısından bir kaç ayda bir kilo aldırıcıları sizler için inceliyor ve görüşlerimizi paylaşıyoruz. Vücut geliştirme ve fitness forumlarından araştırdığımız kadarıyla çoğunlukla olumlu yorumlar almış olduğunu gördüğümüz CTN Mass Gainer kilo aldırıcı ürünü, her biri 150 gramdan oluşan 40 servisten oluşmaktadır (6000 gr için). Ürün çikolata ve çilek aromaları ile kullanıcıya sunulmuştur. İncelemesini yaptığımız diğer bir çok kilo aldırıcı gibi toz formda olarak üretilmiştir.  Ürünün öne çıkan özellikleri arasında (1 servis için):

Sponsorlu Bağlantılar

  • 548 Kalori bulundurur
  • 7,8 gr Protein içerir
  • Şeker ilavesizdir, tatlandırıcı içerir
  • 3 gr Yağ içerir
  • 122 gr kompleks karbonhidrat içerir
  • Yüksek miktarda BCAA ve Amino Asit içerir
  • Yüksek servis sayısı (40 servis)

ctn-mass-gainer-ozellikler

Kullanım miktarı olarak her seviyenin kendine göre bir seviyesi vardır. Hacim kazanmak isteyen profesyonel sporcular için ayrı kilo almak isteyenler için ayrı tüketim miktarları sunulmuştur.

Başlangıç Seviyesi: Günde 1 servis (150 gr) ürünü 300-400 ml su veya süt ile karıştırarak tüketebilirsiniz.

Orta Seviye: Günde 2 servis (300 gr) ürünü 300-400 ml su veya süt ile karıştırarak tüketebilirsiniz.

İleri Seviye: Günde 3 servis (450 gr) ürünü 300-400 ml su veya süt ile karıştırarak tüketebilirsiniz. (Sporcular için önerilmektedir.)

 

>>>Ürünün Detaylı İncelemesi İçin Tıklayın<<<

 

CTN Mass Gainer ürünü az duyulmasına karşın içerik özellikleri bakımından diğer kilo aldırıcılar ile rahatlıkla yarışabilir durumdadır.Popülarite olarak diğer kilo aldırıcı ürünler kadar çok bilinmese de son zamanlarda bu ürünü kullananların olumlu yorumları sayesinde kendine ciddi bir tüketici kitlesi oluşturmuştur. Sahip olduğu içerik özellikleri ve fiyatının makul bir seviyede tutulması ise CTN Mass Gainer kilo aldırıcı ürününün son dönemlerde sıklıkla tercih edilmesini sağlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar
Hızlı Kilo Almanın Sağlıklı Yolları

Hızlı Kilo Almanın Sağlıklı Yolları Son yıllarda tüm dünyada obezite yaygınlaştı, küçük, büyük hemen herkes...

Kapat