Dr. Feridun Kunak’tan Kilo Aldıran İçecek Tarifi

Posted by in Kilo Aldırıcı Tarifler, Makaleler

Dr. Feridun Kunak’tan Kilo Aldıran İçecek Tarifi

Sponsorlu BağlantılarKilo problemlerinin sıkça yaşandığı günümüzde çözüm bulmanın, iyi bir araştırma yapmak ve uygulanan programa sadık kalmaktan geçtiğine inanıyoruz. Gerek kilo vermek gerekse de kilo almak için insanların girişimde bulunduğu besin düzenlemeleri oldukça çeşitlilik sunabiliyor. Kilo verme ile ilgili daha fazla insanın mağdur olmasına bağlı olarak, oldukça çok sayıda yöntem ve diyet programının olması gayet doğal. Fakat kilo alma ile ilgili pek fazla konuya rastlayamayız. Bunun sebebi, kilo almak istiyorum diyen ve bu yönde ihtiyacı olan insan sayısının göz ardı edilmesidir. Buna rağmen kilo almak isteyenler için de kayda değer ve yararlı bilgilere rastlamaktayız. Biz de bu makalemizde Dr. Feridun Kunak’ın kilo aldıran içecek tarifini paylaşacağız. Böylelikle kilo alma sorunu yaşayan kişiler bu ev yapımı doğal karışım ile sağlıklı bir şekilde nasıl kilo alınır daha iyi kavramış olacaklar.

 

Kimler Kilo Almak İster?

  • Zayıf olduğu için daha dolgun bir vücuda sahip olmak isteyenler
  • Spor yaparak daha hacimli bir fizik hedefleyenler
  • Ağır şartlarda çalıştığı için kaybettiği kiloların yerini doldurmak isteyenler
  • Hızlı yaşam koşullarında daha güçlü bir bedene sahip olmak isteyenler

 

Kilo Aldıran İçecek Tarifi

Malzemeler:

  • 2 su bardağı süt
  • 1 adet muz (Doğal Anamur muzu olması faydayı arttıracaktır)
  • 2 tane çiğ yumurta
  • 1 çorba kaşığı bal (Tatlı düzeyini arttırmak için daha fazla da eklenebilir)
  • 2 çorba kaşığı keçiboynuzu tozu (Keçiboynuzu kurutularak toz haline getirilmelidir)
  • 2 çorba kaşığı ceviz tozu (Taze ceviz kırılarak toz haline gelene kadar ezilmelidir)

 

Hazırlanışı:

Sponsorlu Bağlantılar

Kilo aldıran bu tarifi hazırlamak için olması gereken ilk malzeme çırpıcı yani mikserdir. Yukarıda saymış olduğumuz malzemeleri sırayısla mikserin içerisine ekleyerek gerekli karışımı sağlayabiliriz.

Mikser kabına önce süt eklenir. Sonrasında doğal olmasına dikkat ettiğimiz 1 adet muzu küçük küçük doğrayarak kaba eklemeliyiz. Daha iyi bir karışım elde edebilmek için diğer malzemelerin öncesinde mikseri 1 ya da 2 dk çalıştırabiliriz. Makineyi durdurduktan sonra 2 adet yumurtayı direk karışımın içine kırdıktan sonra isteğe bağlı fakat abartmadan bir miktar bal ekleyebiliriz. Son olarak yukarıda bahsedildiği şekilde elde edebileceğimiz keçiboynuzu ve ceviz tozlarını karışıma katabiliriz. Son malzemeleri de kattıktan sonra mikseri 5 ya da 10 dk çalıştırarak karışımın homojen olmasını sağlamalıyız.

Miksere katılan malzemelerden olan keçiboynuzu tozu ve ceviz tozunu karışımın hazırladıktan sonra da katabiliriz. Hazır hale gelmiş olan karışımı büyük bir bardağa döktükten sonra önceden hazırlanmış olan bu tozları 2′ şer çorba kaşığı kadar üstüne serpebiliriz.

 

Kilo Aldıran İçecek Nasıl Tüketilmelidir?

Dr. Feridun KUNAK’ın şiddetle tavsiye ettiği bu kilo aldıran karışımı hazırlamak yaklaşık 30 dakikamızı almaktadır. Doktorumuzun önemli bir diğer önerisi ise elimizde yeterli malzeme olduğu takdirde mümkün olduğunca çok miktarda bu karışımdan hazırlamamızdır.

Hazırlamış olduğumuz bu karışımın tazeliğini kaybetmemesi için diğer güne sarkmamasına dikkat etmeliyiz. Karışımı gün içerisinde istediğimiz zamanda tüketerek hem zinde kalabilir hem de uzun sürede hacim ve kilo kazanabiliriz.

 

Diğer Kilo Aldıran Tarifler İçin:

 

Sponsorlu Bağlantılar
Yüzden Kilo Almanın Yolları
Yüzden Kilo Alma Nasıl Sağlanır?

Estetiğin, kilonun, dış görünüşün her insan için ne kadar önemli olduğunu biliriz. Ne kadar yanlış...

Kapat