Elite Labs Mass Muscle Gainer Ürün İncelemesi ve Yorumları

Posted by in Gıda Takviyeleri & Supplementler, Makaleler

Elite Labs Mass Muscle Gainer Ürün İncelemesi ve Yorumları

Sponsorlu BağlantılarElite Labs Mass Muscle Gainer İncelemeElite Labs Mass Muscle Gainer kilo aldırıcı besin takviyesi, vücut geliştirme sporuyla ilgilenip hacim kazanmak veya zayıf olup kilo almak isteyenler için etkili supplementlerden birisidir. Kilo aldırıcı kullanmayı düşünen okurlarımız için piyasadaki en iyi kilo aldırıcıları incelemeye devam ediyoruz. Bugünkü makalemizin konusu olan Elite Labs Mass Muscle Gainer ürününün detaylı incelemesini yaparken içeriği, kullanımı, özellikleri ve kullanıcı yorumları hakkında da bilgiler vereceğiz.

 

Elite Labs Mass Muscle Gainer İçeriği ve Özellikleri

Toz formda bir ürün olan Elite Labs Mass Muscle Gainer, karbonhidrat ve protein karışımında olan bir besin takviyesidir. Kilo almak istiyorum diyen kişilerin özellikle son dönemlerde sıklıkla tercih ettiği ivme kazanan bir üründür. Yüksek kalorili içeriği sayesinde hacim ve kilo artışını desteklerken sporcular için toparlanma sürecinde de vücuda destek sağlar. Tam 8 saat boyunca vücudun protein ihtiyacını karşılama özelliğine sahip ender kilo aldırıcılardan biridir. Lezzet olarak çikolata aroması içeren Elite Labs Mass Muscle Gainer ürününün her bir servisinde bulunan içerik özellikleri ise aşağıdaki gibidir:

  • 60 gr Protein
  • 200 gr Karbonhidrat
  • 5000 mg BCAA
  • 5000 mg Kreatin Monohidrat
  • Düşük seviyede Yağ ve Şeker oranı
  • Vücudun günlük ihtiyacına uygun 18 adet Vitamin ve Mineral
  • Trans yağı içermemesi
  • Vücudun çabuk toparlaması için Glutamin desteği

 

Elite Labs Mass Muscle Gainer Kullanımı ve Fiyatı

Elite Labs Mass Muscle Gainer ürününün kullanımı konusuna da değinelim. Gün içerisinde 4 ölçek yani 250 gr ürünü öğünlere bölerek kullanablirsiniz. Yani ortalama 3 öğüne böleceğinizi düşünürsek öğün başına 83 gr gibi bir birim düşüyor. Bu 83 gr’lık toz kilo aldırıcıyı 400 ml’lik su veya süt ile karıştırarak tüketebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

elite-labs-mass-muscle-gainer- icerik-ozellikleri

İçeriği, kullanımı ve gösterdiği performans açısından avantajlı bir konumda olan Elite Labs Mass Muscle Gainer ürününün fiyat bilgisine gelecek olursak şunu rahatlıkla söyleyebiliriz; her ne kadar belli bir aralıkta bir fiyat politikası olsa da supplement firmaları arasındaki rekabet sebebiyle ufak değişiklikler yaşanmıyor değil. Elbette bu durum ise tüketicilerin işine geliyor.

Genellikle 4608 gr’lık paket halinde tercih edilen Elite Labs Mass Muscle Gainer ürünü 2016 yılı itibariyle 249-269 TL gibi bir fiyat aralığında satılıyor. Elite Labs Mass Muscle Gainer’ın bir paketinde 18 servis bulunmakla beraber her bir servis ise ortalama 13,50 TL gibi bir rakama tekabül ediyor.

 

>>>Ürünün Detaylı İncelemesi İçin Tıklayın<<<

 

Elite Labs Mass Muscle Gainer Kullananlar ve Yorumları

Ertuğrul: Besin değerleri inanılmaz güzel. Elimde şu an dymatize var bitmesini bekliyorum ve bunu almayı düşünüyorum.

Ali Bayrak: Şu ana kadar kullandığım en etkili kilo aldırıcı

İlker: 55 kg olarak başladım 1 ayda 62 kilo oldum.

Ahmet Demirtaş: 1 ayda 7 kilo aldım. Tadı karışımı da çok güzel biraz pahalı ama değiyor.

Oğuzhan Bingöl: Arkadaş 2 ayda 4 kg almış ama ben pro gainer ile 1 ayda 5 kg aldım nasıl oluyor anlamadım içerik bakımından bu daha zengin.

Adnan Dursun: Elite Labs ürününü geçen hafta internetten bularak sipariş verdim sitenizden. 1 haftada az da olsa etkili sonuçlar almaya başladım. Özellikle sabahları dinç ve enerjik uyanıyorum. Önümüzdeki günlerde Elite Labs hakkındaki yorumlarımı tazeleyeceğim.

Selim Biçer: Ürünü sitenizden satı aldım. Tadı ve karışımı güzel. Günde yaklaşık 150 gr kullanarak 1 ayda 4,5 kg aldım. Teşekkür ederim.

NOT: Kullanıcı yorumları AloProtein sitesinin Elite Labs Mass Muscle Gainer ürün sayfasından direkt olarak alınmıştır.

 Gainer Nedir? Ne İşe Yarar? Ganier Kullanımı ve Faydaları TIKLAYINIZ.

 

Sponsorlu Bağlantılar
Ultimate Prostar %100 Whey 2390 Gr

Ultimate Prostar %100 Whey 2390 Gr, adından da anlaşılacağı üzere Whey protein tozudur. Geniş sporcu...

Kapat