Ev Yapımı Weight Gainer (Kilo Aldırıcı) İçecek

Posted by in Kilo Aldıran Doğal Besinler, Kilo Aldırıcı Tarifler, Makaleler

Ev Yapımı Weight Gainer (Kilo Aldırıcı) İçecek

Sponsorlu BağlantılarEv Yapımı Kilo AldırıcıYaşıtlarınızdan daha zayıf ve daha cılız gözüküyor olabilirsiniz. Bedeninize uymayan kıyafetler, yaşınızdan küçük gözükmek, güçsüz olmak bütün bunlar kilo alma problemi yaşayan kişilerin şikâyetçi olduğu başlıca durumlar. Ne kadar zorlasanız da çok yemek yiyemiyorsanız o zaman az miktarda ama yüksek kalori içeren besinleri tüketmeye özen göstermelisiniz. İşte bunlardan bir tanesi de ev yapımı kilo aldırıcı gainer içeceğimizdir. Bu tür içecekler veya yiyecekler 1 porsiyon yemekten alacağınız proteini veya karbonhidratı oldukça küçük porsiyonlarda içerirler. Örneğin aşağıda sizlere tarifini vermiş olduğumuz ev yapımı kilo aldırıcı içeceğimiz büyük bir su bardağı süt gibi gözükse de içine katmış olduğumuz diğer gıdalarla birlikte yüksek oranda.. protein içermektedir. Bu sayede 1 porsiyon tavuk yiyeceğinize bir bardak sütle gerekli proteini vücudunuza almış olacaksınız.

Süt demişken bu faydalı makaleye de göz atmanızı öneriyoruz: Süt İçerek Kilo Aldıran Gomad Tekniği

İşte midenizi rahatsız etmeyecek ve aynı zamanda gerekli kalorileri almanıza yardımcı olacak ev yapımı kilo aldırıcı gainer tarifimiz:

Malzemeler:

  • Yarım kilo süt (15 gram protein ve 25 gram karbonhidrat içerir)
  • 2 tane yumurtanın akı (sarısıyla birlikte de dökebilirsiniz 16 gram protein içerir)
  • 2 adet muz (2 gram protein ve 48 gram karbonhidrat içerir)
  • 1 çorba kaşığı bal

Yapılışı: Derin bir kâse içerisine yarım kilo sütü boşaltın. İçerisine iki adet yumurtanın akını veya isteğinize göre tamamını kırın. 2 tane muzu küçük küçük doğrayın ve kâsenin içine boşaltın. Tatlandırmak için 1 kaşık balı içine dökün. Malzemelerinizin tamamını kâse içerisine boşalttıktan sonra çırpıcı yardımıyla iyice çırpın. İşte evinizde rahatlıkla hazırlayabileceğiniz doğal ev yapımı kilo aldırıcı gaineriniz hazır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ev Yapımı Gainer ve Besin Değerleri

Hazırlamış olduğumuz ev yapımı kilo aldırıcı ürünün içerisine katmış olduğumuz besinlerin protein ve karbonhidrat oranlarını topladığımız da 33 gram protein ve 73 gram karbonhidrat olduğunu görüyoruz. Kilo aldırıcı gainer kullanmanız gerekiyorsa bunu rahatlıkla evinizde hazırlayabilirsiniz. Tarifini vermiş olduğumuz ev yapımı kilo aldırıcı gainer sayesinde 1 porsiyon tavuk etinde bulunan protein miktarının tamamını almış olacaksınız. Yani bu demek oluyor ki kilo sorunu yaşayan kişiler, kilo almak isteyenler hazırladıkları bu hoş içecek sayesinde bir oturuşta yiyecekleri 1 porsiyon tavuk etinden alacakları proteinin tamamını bu ev yapımı kilo aldırıcı üründen alabilecekler. Her gece yatmadan 1 veya yarım saat öncesinde hazırladığınız ev yapımı kilo aldırıcı bu içeceği içtiğinizde düzenli bir şekilde kilo aldığınızı göreceksiniz. İçeceğimiz içerisinde bulunan yumurta bazı kişileri rahatsız edebilir. Aslında içecek o kadar hoş bir tada sahip olacak ki yumurtanın varlığını dahi hissetmeyeceksiniz. Ama illaki ben yumurtadan rahatsız oluyorum diyorsanız bıldırcın yumurtasını ev yapımı kilo aldırıcı ürüne kırmanız daha iyi olabilir.

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Hızlı Kilo Aldıran Yiyecekler Nelerdir

 

Kilo Almak İçin Pekmezli Yoğurt

Hızlı ve sağlıklı bir şekilde, kas kütlesini koruyarak ve geliştirerek kilo almak için ev yapımı kilo aldırıcı içeceğimizin yanında tüketebileceğiniz başka bir karışımımız daha vardır. Her akşam tatlı niyetine tüketebileceğiniz hafif ama kilo aldıran diğer bir karışım yoğurt ve pekmezdir. 1 kâse yoğurt içerisine yarım su bardağı pekmezi dökün ve iyice karıştırdıktan sonra tüketin. Bu iki ev yapımı kilo aldırıcı besinleri her gece yatmadan önce düzenli bir şekilde tükettiğinizde kilo almak için oldukça etkisinin olacağını görebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
YAĞ YAKICI SUPPLEMENTLER

Supplementler arasında farklı özelliklere ve amaçlara hitabeden bu ürünler, birçok sporcu tarafından kullanılmaktadır. Özellikle, fiziksel...

Kapat