Kilo Aldırıcı Bsn True Mass Gainer Ürün İncelemesi

Posted by in Gıda Takviyeleri & Supplementler, Makaleler

Kilo Aldırıcı Bsn True Mass Gainer Ürün İncelemesi

Sponsorlu Bağlantılarbsn true mass incelemeKilo aldırıcı ürünler arasında bulunan bsn true mass, sağlam bir etkiye sahip olup ülkemiz piyasalarında da yerini almıştır. Bir Amerikan firmanın kilo aldırıcı ürünü olan bsn true mass detaylarını incelemek için yazımızın devamını okumanızı tavsiye ediyoruz. Fiyatına göre yoğun içerikli ve bol kalori içeriyor olması ürünün başarılı özellikleri arasında sayabiliriz. Ayrıca piyasada kolay bulunan ürünler arasında yer alması da ulaşılabilirlik açısından bir avantaj.

 

Bsn True Mass Gainer Ürün Performansı ve İçerik Özellikleri

Bsn true mass ürünü kreatin maddesi içermemektedir. Kilo aldırıcı ürünler genelde bu maddeyi bünyesinde barındırır ancak.. bsn true mass ürününde bu maddenin olmamasını bir avantaj veya dezavantaj olarak nitelemekten ziyade daha çok kullanıcıların talepleri doğrultusunda değerlendirmek daha doğru olacaktır. Bunların dışında ürünün artıları olarak sayabileceğimiz birçok özelliği mevcut. Bol mineral ve vitamin oranına sahip olması sebebiyle etkili bir performans sağlamaktadır. Ayrıca çok zengin bir içerik oluşumuna sahip olması bsn true mass ürününü diğer kilo aldırıcılardan farklı kılan bir diğer artı özellik.

Vitamin zenginliği ve bol miktarda magnezyum içermesi bsn true mass ürününü rakiplerine göre bir adım öne çıkarıyor. Ürünün problem olarak görülebilecek tek maddesi yağ oranının fazla olması. Bunların dışında diğer özellikleri ile kilo almak istiyorum diyenler için tam bir biçilmiş kaftan. Gram başına düşen kalori miktarına bakıldığında ise ürün fiyatının hakkını veriyor dedirtecek nitelikte.

Bsn true mass ürünü kilo aldırıcı ürünlerde olduğu gibi içerik bakımından oldukça zengindir. Sizler için bu maddeleri sıralayalım:

  • 630 kaloriye sahiptir ve bu rakamın 150’si yağdan gelir.
  • 120 mg kolesterol,
  • 50 gram protein,
  • 270 mg sodyum,
  • 250 mg kalsiyum,
  • 400 mg magnezyum,
  • 70 gram karbonhidrat bulunmaktadır. Bunların yanında bol miktarda A, C, D, E ve K vitaminlerinin yanında B6 vitamini de içeriğinden bulunuyor.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Lezzet ve Aroma Konusu

Günümüzde kilo aldırıcı ürünler aroma bakımından oldukça lezzetlidir. Bsn True Mass ise bu konuda diğerleri arasından rahatlıkla sıyrılarak ve daha güzel bir karışımla karşımıza çıkıyor. Rakiplerine oranla aynı lezzeti sunsa da ürünün kreatin içermemesi lezzeti konusunda bir avantaj sağlamaktadır. Özellikle vanilya aroması gayet hoş bir içim sağlamaktadır.

 

Bsn True Mass Kullanımı

Bsn true mass ürünü başlangıç, orta ve ileri düzey olmak üzere her seviye için aynı miktarda tüketilmelidir. Bir servis miktarı 3 ölçek yani 165 grama eşdeğerdir. Bu servisi 450 ml su ile tüketebilirsiniz. Kalori miktarını daha da artırmak isteyenler için süt ile de tüketmeniz uygundur.

bsn true mass günlük değerler

 

>>>Ürünün Detaylı İncelemesi İçin Tıklayın<<<

 

İnceleme Sonucu

Tüm özelliklerine baktığımızda bsn true mass kreatin içermediği için diğer kilo aldırıcılara nazaran bir adım daha önde veya kreatin bulunmasını isteyenler için bir adım daha geride! Bunun tercihe bağlı olarak göreceli bir özellik olduğunun tekrar altını çizelim. Güvenilir bir firma tarafından üretilmesi ve ayrıca bol vitamin ve mineral içermesi de bu ürünün diğer özellikleri arasındadır. Çoğu kilo aldırıcılarda bulunmayan zengin içerik maddeleri ise bu ürünün en artı özelliği. Servis başına içerdiği kalori miktarı konusunda da gayet zengin bir değere sahiptir diyebiliriz.

 

Diğer Kilo Aldırıcı Ürün İncelemelerimiz:

 

Sponsorlu Bağlantılar
YAĞ YAKICI SUPPLEMENTLER

Supplementler arasında farklı özelliklere ve amaçlara hitabeden bu ürünler, birçok sporcu tarafından kullanılmaktadır. Özellikle, fiziksel...

Kapat