Kilo Aldırıcı Dymatize Super Mass Gainer Ürün İncelemesi

Posted by in Gıda Takviyeleri & Supplementler, Makaleler

Kilo Aldırıcı Dymatize Super Mass Gainer Ürün İncelemesi

Sponsorlu Bağlantılardymatize-super-mass-gainer-kilo-aldirici-2Dymatize Nutrition markası aslında ülkemizde pek tanınmıyor. Yine de 1994 yılından bu yana etkili bir firma olarak ürünlerini ortaya çıkarmaya devam ediyor. Günümüzde kilo aldırıcı ürünler söz konusu olduğu zaman, dünya ve ülkemizde gıda piyasasında oldukça tavsiye edilen ürünler yer alıyor. Bunlardan biri de dymatize super mass gainer Bu ürün kilo aldırıcı özelliği ve fiyat bakımından oldukça tercih edilmektedir. Şimdi bu ürünün yüksek performans özelliklerini ve bilmeniz gereken ürün yorumlarını paylaşıyoruz. Ülkemiz piyasasındaki en iyi kilo aldırıcılardan olarak bilinen dymatize super mass gainer tercih edilmesindeki ana sebep içeriğinin zengin oluşudur. İçeriğine göre fiyatının da diğer kilo aldırıcı ürünlere göre daha uygun olması onu en çok kullanılan ürünlerden biri haline getirmiştir. Performans ve fiyat açısından kullanıcılar için en önemli özellikleri arasındadır.

 

Dymatize Super Mass Gainer Kullanımı

Dymatize super mass gainer ürününü kullanım kolaylığı açısından değerlendirecek olursak normalde kilo aldırıcıların protein tozlarına göre zor karıştırılan ürünler olduğu bilinir. Bunun sebebi ise içeriklerinde bulunan yoğun karbonhidrattır.

Kullanımı: Günde 3 kez olmak üzere her öğünden sonra yarım servis kilo aldırıcıyı 2 su bardağı süt veya su ile karıştırarak içebilirsiniz. Gün içinde 1,5 servisten fazla tüketmeyin!

 

Dymatize Super Mass Gainer İçeriği

Dymatize super mass gainer içerik özelliklerine bakıyoruz şimdi de. Bununla birlikte performans özelliklerini de inceliyor olacağız. Genel olarak bakıldığında kilo aldırıcı ürünlere baktığımızda içeriğinde birçok madde olduğunu görüyoruz. Bu yüzden kullanım miktarlarının belirlenmesi de zor olacaktır. Dymatize super mass gainer kilo aldırıcı ürünün 1 servisinde bulunan besin değerleri;

Sponsorlu Bağlantılar

  • 600 kalori,
  • 77 gr karbonhidrat,
  • 55 gr protein,
  • 9 gr yağ,
  • 40 mg kolesterol,
  • 6 mg magnezyum ve 600 mg kalsiyum bulunmaktadır.

Bu maddelere ek olarak vitamin ve mineraller de bulunmaktadır. Ürünün özelliği kilo aldırıcı olduğundan dolayı bu ürünlerin ne kadar etkili olduğu önemlidir.

 

Dymatize Super Mass Gainer Ürün İçeriği

 

>>>Ürünün Detaylı İncelemesi İçin Tıklayın<<<

 

İnceleme Sonucu

Dymatize super mass gainer içeriğinde kreatinmonohidrat maddesi de bulunuyor. Vücut hacmini hızlı bir şekilde kazanmak isteyen kişiler ve spora yeni başlayanlar için son derece katkı sağlayabilir. Vitamin ve minerallerle daha farklı bir ürün haline gelen dymatize super mass gainer fiyatına göre içerik kalitesi yüksek olan kilo aldırıcı ürünlerin başında geliyor.

 

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

 

Sponsorlu Bağlantılar
Kilo Aldırıcı Multipower Mass Gainer Ürün İnceleme
Kilo Aldırıcı Multipower Mass Gainer Ürün İncelemesi

Bir Alman üretimi olan multipower mass gainer, toz içerikli bir karbonhidrat ürünü olarak karşımıza çıkıyor....

Kapat