Kilo Aldırıcı Hardline Pro Gainer Ürün İncelemesi

Posted by in Gıda Takviyeleri & Supplementler, Makaleler

Kilo Aldırıcı Hardline Pro Gainer Ürün İncelemesi

Sponsorlu BağlantılarHardline Pro Gainer İncelemesiKilo problemi yaşayan daha doğrusu kilo alma problemi yaşayan kişilerin beslenmelerinde değişiklik yapmaları gerektiğini biliyoruz. Yani eskisine göre daha çok ve daha yüksek kalorili beslenmek tabii bunu sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmek kilo almayı sağlayacaktır. Buna yardımcı olarak kişi sadece normal beslenmeyle kilo alamıyorsa, beslenmesi yetersiz geliyorsa ek gıdalar tüketebilir. Supplement adını verdiğimiz bu ek gıda takviyeleri hem kas geliştirmek hem de kilo almak için tüketilebilmektedir. Bugün sizlere kilo almak için kullanabileceğiniz supplement ürünlerden hardline pro gainer ek gıdasının ürün incelemesini yapacağız. Birlikte inceleyeceğimiz hardline pro gainer ürünü hakkında bütün bilgileri makalemizi okuyarak öğrenebilirsiniz.

Kilo Alamamanın Nedenleri

Kilo alamamanın sebebinin bilinmesi de kilo almak için iyi bir adım olabilir. Genellikle metabolizmanın.. hızlı çalışması, uyku düzensizliği, yanlış beslenme gibi etmenler kilo almayı engelleyebilir. Özellikle de 25 yaşa kadar biraz daha hızlı çalışan metabolizma zayıflığın sebeplerindendir. Bu sebepler düzeltilmeye normalden daha fazla kalori almaya başladığınızda yavaş yavaş kilonuzun arttığını göreceksiniz. Bunlara ek olarak verebileceğimiz tavsiyeler ise kilo aldırıcı karbonhidrat tozu kategorisinde bulunan hardline pro gainer gibi ek gıda ürünleridir. Hardline pro gainer ek gıda ürünü bir tabak yemekten alacağınız kalori miktarını, protein miktarını size bir bardak su içerisinde kolaylıkla verecektir.

Bu yazı da ilginizi çekebilir:  Kilo Almak İçin En Sık Yapılan Yanlışlar

Kilo alma sürecinde gerek hardline pro gainer gibi ek gıda ürünleri kullanırken gerekse de doğal besinlerle kilo alımı gerçekleşirken vücudunuzun yağ kütlesinin değil kas kütlesinin artması için spor yapmaya da özen gösterin. Bu genel geçer tavsiyelerden sonra gelelim bahsettiğimiz ürün hakkında detaylı inceleme kısmına. Hardline pro gainer ürünü Türk malıdır ve ülkemizde helal sertifikasına sahip olan tek firmadır. Hardline Nutrition firması tarafından üretilen ek gıda ürünlerinin hammadde ihtiyacı Avrupa ve Uzak Doğu’dan karşılanmaktadır. Spora ve sporcuya verdiği destekle tanınan Hardline Nutrition firması Hidayet Türkoğlu’nun da sponsorluğunu yapmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

  Gainer Nedir? Ne İşe Yarar? Ganier Kullanımı ve Faydaları TIKLAYINIZ.

Hardline Pro Gainer Kullanımı ve Özellikleri

Ülkemizin en bilindik spor kulüpleri için ek gıda ihtiyacını karşılayan nutrition firmasının hardline pro gainer ürününü bugün sizler için ayrıntılı bir şekilde tanıtacağız. Hardline pro gainer 5000 gram’lık, 1400 ve 3000 gram’lık paketler halinde satışa sunulmaktadır. Kilo alımını ve kas yapımını desteklemek açısından karbonhidrat, protein, vitamin ve amino asit olarak oldukça zengindir. Toz halinde üretilmiştir zaten başta da söylediğimiz gibi karbonhidrat tozu kategorisindedir. Hardline pro gainer muz, çilek ve çikolata aromalarından en sevdiğinizi seçerek damak tadınıza da uygun olmasını sağlayabilirsiniz. Hardline pro gainer ürününün vücudunuzda olan etkisinin en üst düzeyde olması için belirtilen vakitlerde tüketmenizde fayda vardır. Firma tarafından verilen bilgilere göre eğer vücut geliştirme sporu veya herhangi bir sporla ilgileniyorsanız antrenman öncesinde ve sonrasında tüketmelisiniz. Bunun dışında sabah kahvaltısından hemen sonra, öğle yemeğinin ardından tüketmek kısacası yemek öğünlerinizden sonra ek gıdayı almak ve özellikle kilo alımını desteklemek için yatmadan önce tüketmek gereklidir. Hardline pro gainer ek gıdası içerik olarak şu şekildedir:

1 porsiyonda;

  • 7009 mg Glutamin
  • 2500 mg Kreatin
  • 1000 mg Taurin
  • 37,8 g protein
  • 6960 mg BCAA içermektedir.

Hardline pro gainer toz halinde olduğu için tüketilirken 400 ml yaklaşık 2 su bardağı su veya süt içerisine katılarak tüketilmelidir. Adı üstünde ek gıda olarak tüketilmesi gereken bu gıdaların dışında kilo aldıran doğal yiyeceklerden de tüketmeye özen göstermelisiniz. Öğünlerinizde sağlıklı ve karbonhidrat, protein ağırlıklı beslenmeye dikkat etmelisiniz. Özellikle bulgur pilavı ve tahıllı gıdalar bu dönemde bolca tüketilmelidir.

 

>>>Ürünün Detaylı İncelemesi İçin Tıklayın<<<

 

Spor yapmak bilinenin aksine kilo almak için gerçekten oldukça faydalıdır. Enerji harcayıp iyice zayıflarım diye korkmadan ağır antrenmanlardan uzak durarak egzersizler yapmaya özen göstermelisiniz. Kilo alımını destekleyen, halsizlik, enerji düşüklüğü yaşayan kişiler için destek sağlayan hardline pro gainer ürününü kullanmadan önce buna uygun olup olmadığınızı teyit ettirmeniz sağlık açısından önemli olabilir. En azından mahallenizde bulunan aile hekiminize veya spor yaptığınız bir spor merkezi varsa oradaki hocanıza danışmanızda fayda vardır.

Sponsorlu Bağlantılar
saraçoğlu ile kilo alma
İbrahim Saraçoğlu ile Kilo Aldıran Çözümler

Kilo almayı isteğini biz zayıflıktan kurtulma isteği olarak tanımlarız. Elbette ki bu istek oldukça normaldir....

Kapat