Kilo Aldırıcı Multipower Mass Gainer Ürün İncelemesi

Posted by in Gıda Takviyeleri & Supplementler, Makaleler

Kilo Aldırıcı Multipower Mass Gainer Ürün İncelemesi

Sponsorlu BağlantılarKilo Aldırıcı Multipower Mass Gainer Ürün İncelemeBir Alman üretimi olan multipower mass gainer, toz içerikli bir karbonhidrat ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Almanların kalite ve güven konusundaki deneyimi, bu ürünün kalitesini de ortaya koymaktadır. Türkiye’de genel olarak tavsiye edilen bir marka olmasının yanında kolay bulunabilirliği de bizler için bir avantaj sayılmakta ve bu sayede supplement satışı yapan neredeyse her alandan temin edilmektedir. Multipower mass gainer kilo aldırıcı ürününün artıları ve eksilerini sizler için inceledik. Şimdi bu ürünün detaylarını kontrol edelim.

 

Multipower Mass Gainer Ürün Performansı ve İçerik Özellikleri

Kilo almak istiyorsanız ve bu konuda karbonhidrat tozu tüketmeye karar verdiyseniz bilmeniz gereken ilk şey tüketeceğiniz ürünün karbonhidrat değerinin yanında içerdiği yağ miktarıdır. Multipower mass gainer içeriğinde yağ miktarı oldukça azdır fakat bu olumlu özelliğinin yanında glutamin ve keratin gibi önemli vitaminlerin bulunmaması, içerik bakımından ürünün tercih edilebilirliğini azaltabilir.

Ürünün en çok dikkat çeken özelliklerini maddeler halinde sıralayacak olursak;

  • Multipower mass gainer öteki ürünlere göre yüksek bir protein oranına sahiptir. İçeriğinde %25 oranında protein bulunmaktadır.
  • Multipower mass gainer içeriğinde farklı emilim süresine sahip bir protein bulunur. Bunlar; Whey Proteini, Yumurta Albumini ve Süt proteinleridir.
  • Multipower mass gainer ayrıca her servisinde 600 kalori içermektedir.

 

Hangi Aromaları Kullanıyor?

Firma, farklı ürünlerinde olduğu gibi multipower mass gainer ürününde de yine yoğun olarak çilek ve çikolata aromasını kullanmaktadır. Bu yüzden ürünün tat konusunda gayet güzel olduğunu söyleyebiliriz. Kullanımı ise toz formda üretildiğinden gayet kolaydır.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Multipower Mass Gainer Kullanımı

Her üründe olduğu gibi multipower mass gainer ürününde de kullanım tavsiyelerine dikkat edilmelidir. Bu anlamda sizlere önerilerimiz aşağıdaki gibi sıralanabilir;

  • Başlangıç: İlk olarak 5 ölçeği 400ml süt ile karıştırarak antrenmanlardan 1 saat önce ve sonra tüketebilirsiniz.
  • Orta Seviye: Yine 5 ölçeği 400ml süt ile karıştırarak yapacağınız antrenmanlardan 1 saat önce ve sonra tüketebilirsiniz.
  • İleri Seviye: 10 ölçeği (200gr) 400 ml süt ile karıştırdıktan sonra antrenmanlardan 1 saat önce ve sonra tüketebilirsiniz.

 

multipower mass gainer ürün incelemesi

 

>>>Ürünün Detaylı İncelemesi İçin Tıklayın<<<

 

İnceleme Sonucu

Multipower mass gainer ürününün özelliklerini sizinle paylaşmaya çalıştık. Markanın bu ürünü fiyat olarak diğerlerinden bir tık fazla olsa da gerek ekstra içerik özellikleri gerekse de kolay bulunabilir olması dahası ülkemizde sıklıkla tercih edilen güvenilir bir marka olması sebebiyle multipower mass gainer kilo aldırıcı ürünü rahatlıkla tercih edilebilecek bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

 Gainer Nedir? Ne İşe Yarar? Ganier Kullanımı ve Faydaları TIKLAYINIZ.

 

Diğer Kilo Aldırıcı Ürün İncelemelerimiz:

 

Sponsorlu Bağlantılar
Kilo Almaya Yardımcı Bitkisel Karışım

Zayıflamaya çalışanları da sürekli görürüz, duyarız da kilo almaya çalışanları esasında pek ciddiye almayız. Şişmanlık...

Kapat