Kilo Aldırıcı Muscletech Mass Tech Ürün İncelemesi

Posted by in Gıda Takviyeleri & Supplementler, Makaleler

Kilo Aldırıcı Muscletech Mass Tech Ürün İncelemesi

Sponsorlu BağlantılarMuscletech Mass Tech İncelemeMuscletech firması gerek vücut geliştirme sporu ile ilgilenenler gerekse de supplement kullanıcılarının en azından kulak aşinası olduğu bir firma. Her ne kadar bilinilirlik açısından Multipower kadar olmasa da kalite açısından her şekilde rekabet edebilecek bir kapasiteye ve kaliteye sahip. Bugünkü makalemizde muscletech mass tech kilo aldırıcı ürününü inceleyeceğiz. Bu incelemeyi yaparken muscletech mass tech ürününün artıları, eksileri ve en önemli özellikleri nelerdir, rakip firmaların kilo aldırıcılarından farkı nedir, neden tercih edilmeli veya edilmemelidir gibi konulara değineceğiz.

Muscletech Mass Tech Ürün Performansı ve İçerik Özellikleri

İçerik özellikleri bakımından muscletech mass tech diğer kaliteli kilo aldırıcılar ile benzer değerlere sahip bir üründür. Ürünün bir servisinde bulunan temel özellikler:

  • 1000 kalori
  • 9 gr yağ
  • 168 gr karbonhidrat
  • 63 gr protein

 

Lezzet ve Aroma

Muscltech mass tech ürününün çilek ve çikolata aromaları mevcuttur. Lezzet olarak da diğer kilo aldırıcılar ile benzer tada sahiptir. İki aroması da lezzetli olmakla birlikte çilek aromasının stoklarda daha çabuk bitmesi daha çok tercih edildiği ve tüketildiği izlenimini veriyor.

 

Muscletech Mass Tech Kullanımı

Muscletech mass tech ürününün 1 servisi 100 grama eşdeğerdir. Bu da 2 ölçek kadar bir miktara denk gelir. 1 servisi yarım litre süt ile karıştırarak öğünlerden sonra tüketebilirsiniz. Orta ve ileri seviye sporcular ise buna ek olarak antrenmandan 1 saat önce de tüketebilirler.

Sponsorlu Bağlantılar

muscletech-mass-tech-inceleme

 

>>>Ürünün Detaylı İncelemesi İçin Tıklayın<<<

 

İnceleme Sonucu

Zengin içeriği ile kilo almak isteyenlerin tercih edebileceği muscle mass tech ürünü hacim kazanmak isteyenlerin de kullandığı bir kilo aldırıcıdır. Kullanan kişilerin yorumlarından da anlaşıldığı kadarıyla birçok kişiye faydası dokunmuş bir ürün. İçerik özelliklerine baktığımızda hiç fena sayılmayacak değerlere sahip. Kilo aldırıcı tercih ederken amino asit ve kreatin mutlaka bolca olsun diyorsanız muscletech mass tech ürünü tam da size göre bir kilo aldırıcı diyebiliriz. Tüm bu verilerden hareketle şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki; kilo almak isteyenler için muscletech mass tech gerçekten etkili bir ürün.

 

Diğer Kilo Aldırıcı Ürün İncelemelerimiz:

 

Sponsorlu Bağlantılar
Haşlanmış Patates Kilo Aldırır mı ?

Hem genel olarak fiyatının düşük olması, hem de insanların her yemekte kullanması ve kendine özel...

Kapat