Kilo Aldırıcı Nutrade Weight Gainer Ürün İncelemesi

Posted by in Gıda Takviyeleri & Supplementler, Makaleler

Kilo Aldırıcı Nutrade Weight Gainer Ürün İncelemesi

Sponsorlu BağlantılarNutrade Weight Gainer İncelemeYine bir üstün Alman teknolojisi ile karşınızdayız. Neredeyse her sektörde olduğu gibi supplement ürünleri sektöründe de Almanlar yine kalitesini konuşturmaya devam ediyor. Bugünkü makalemizde kilo aldırıcı nutrade weight gainer ürünü hakkında bilgi verirken diğer kilo aldırıcılardan artıları ve eksileri nelerdir, ne tür özelliklere sahiptir bunları detaylı olarak ele alacağız.

Nutrade Weight Gainer Performansı ve İçerik Özellikleri

Daha önce ele aldığımız kilo aldırıcılardan bir çok açıdan farklı özelliklere sahip bir üründür nutrade weight gainer. İçeriğindeki karbonhidratın ana maddesi yulaf unundan elde edilmiştir. Böylelikle en temel farklılık ve özelliklerinden bir tanesi besleyici bir özelliğe sahip olmasıdır. Ayrıca kompleks karbonhidratı içeriğinde barındırması kilo almanın yanında hacim de kazanmanıza yardımcı olabilecek niteliktedir.

İçeriğindeki protein, kaynağını yumurta beyazından almıştır ve gayet düşük seviyede yağ oranı bulunmaktadır. Ürün içeriğinde BCAA maddesinin de bulunması gerçekten etkili bir ürünle karşı karşıya olduğumuzun sinyallerini veriyor. Nutrade weight gainer ürününün her bir ölçeği için temel içerik özelliklerini halinde sıralayacak olursak:

  • 393 kalori
  • 2,7 gr yağ
  • 75 gr karbonhidrat
  • 15,3 gr protein (zenginleştirilmiş yumurta beyazı)
  • 7 gr şeker
  • BCAA, Arjinin ve Glutamin ile zengin bir amino asit kompleksi

 

Tadı ve Aroması

Nutrade weight gainer sadece çilek aromasına sahiptir. Her ne kadar tek çeşit aromaya sahip olması nutrade weight gainer ürününün bu muhteşem diğer özelliklerine yakışmasa da tadı gerçekten diğer aromaları aratmayacak derecede lezzetlidir.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Nutrade Weight Gainer Kullanımı

Nutrade weight gainer ürününün kullanım tavsiyesi olarak; 100 gr ürünü (4 ölçek kadar) 500 ml süte karıştırarak ara öğün olarak tüketebilirsiniz. Ürünün tüm içerik özellikleri ile ilgili istediğiniz tüm bilgileri aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

nutrade weight gainer içerik özellikleri

 

>>>Ürünün Detaylı İncelemesi İçin Tıklayın<<<

 

İnceleme Sonucu

Gainer ürünleri içeriğindeki zengin malzemeler dolayısıyla çok ucuz ürünler sayılmazlar hal böyle olunca fiyat ve performans açısından en iyiyi en ucuza almak isteriz. İşte nutrade weight gainer ürünü tam da böyle bir kilo aldırıcı olarak karşımıza çıkmış durumda. Hem kilo alma hem de hacim kazanmak açısından çok çok etkili bir ürün diyebiliriz.

  Gainer Nedir? Ne İşe Yarar? Ganier Kullanımı ve Faydaları TIKLAYINIZ.

Diğer Kilo Aldırıcı Ürün İncelemelerimiz:

 

Sponsorlu Bağlantılar
2100 Kalorilik Oreo’lu Pankek Tarifi
2100 Kalorilik Oreo’lu Pankek Tarifi

İnsanların birbirinden farklı hedefleri olabilmektedir. Bazı insanlar ince bir fiziğe sahip olmak isterken bazıları da...

Kapat