Kilo Aldırıcı Olimp Gain Bolic 6000 Ürün İncelemesi

Posted by in Gıda Takviyeleri & Supplementler, Makaleler

Kilo Aldırıcı Olimp Gain Bolic 6000 Ürün İncelemesi

Sponsorlu BağlantılarKilo aldırıcı Olimp Gain Bolic 6000 ürün incelemesi yapmadan önce bir servis tüketmeniz halinde alacağınız gıdaları sizlere aktaralım. Olimp Gain Bolic 6000’den 1 servis tükettiğiniz de 15 gram protein alırsınız, 80 Gram Karbonhidrat alırsınız, 500 mg taurin içerecektir ve 1,5 gram kreatin yer almaktadır. Bu ürünü kullananların asıl hedefi kilo almaktır ve mass gainer ürünü olan bir takviye olduğu için bunun için uygundur. Olimp Gain Bolic 6000 ürünü toplamda 40 adet servis barındırmaktadır ve bu servislerin her biri ortalama 386 kaloriye denk gelmektedir.

Bu ürünü üreten firma kilo aldırıcı konusunda ürettiği ürünler ile Avrupa da çok tercih edilmektedir. Bu firma bununla birlikte yenilikçi özelliği ile her zaman etkili ürün üretmektedir. Olimp ürünlerini üreten firma her zaman hammadde olarak en kalitelilerini tercih etmiştir bununla birlikte geniş ürün seçenekleri ile kendinize en uygun ürünü seçmeniz mümkündür. Olimp Gain Bolic 6000 bu ürünler arasında en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Bu ürünü kullanırken zamanlamanız önemlidir vücudunuzun hacim kazanmasını istediğiniz dönemlerde kullanmalısınız aksi halde kiloya dönüşecektir ve bu da kas yapısının görüntüsünüz bozacaktır. Yağ oranı düşük olduğu için spor ile birlikte yaparak kas kütlenizi geliştirebilirsiniz.

Olimp Gain Bolic 6000 1 servisinde 15 gramlık protein içeriği bulunmaktadır ve bu içeriğin %15 BCAA amino asitlerinden oluşmaktadır. Bu madde spor yapanlar için önemlidir bunun nedeni ise BCAA vücut için en gerekli amino asit olarak bilinmektedir bu ürün sayesinde kas yapımınız gelişir ve vücudunuz toparlanmaya başlar. Bu tozun karışımında Whey proteini bulunmaktadır bunun yanı sıra kazein ile yumurta beyazı da bu ürün içerisinde bulunmaktadır.

Olimp Gain Bolic 6000 Ürünü

Olimp Gain Bolic 6000 en çok zengin amino asit içeriği ile tercih sebebi olmaktadır. Bu maddeler sayesinde kilo almanıza yardımcı rol oynamaktadır bunun yanında formülünü daha kaliteli bir hale getirmek için içerisine taurin ile kreatin eklenmiştir. Protein sentezine yardımcı olan bu ürünü bunu bilinen en saf kreatinini üreten Creapure isimli firmadan yardım alınarak kreatin monohidrat ile ürünün formülü desteklenmiştir. Bu ürünü kullandığınız takdirde antrenmanlarınız da daha iyi performans göstereceksiniz bunun nedeni ise formülünde bulunan kreatin ile taurin vücudun enerji üretimini hızlandırmasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu ürünün içerisinde bulunan karbonhidratlar servis başına 80 gram olarak düşmektedir. Bu karbonhidratlar sayesinde spor sonrası vücut direncini sağlar ve antrenman sonrası toparlanmanıza yardımcı olur. Bu ürün antrenman öncesinde alınacağı için alındığı süreden sonra da enerji seviyenizi yükseltecektir.

 Olimp Gain Bolic 6000 Özellikleri

 • Bu üründen bir servis tükettiğiniz taktirde alacağınız kalori miktarı 376 olarak belirlenmiştir.
 • %80’lik karbonhidrat oranı ile besleyici özelliği yüksektir ve size her konuda yardımcı olacaktır.
 • Yağ oranı sıfır denecek kadar düşüktür bunun sayesinde vücudunuz yağ bağlamayacaktır.
 • İçerisinde kullanılan malzemeler en kaliteli ürünlerden seçilmektedir.
 • Olimp Gain Bolic 6000 İçerisinde toplam da %19’luk bir orana sahip BCAA amino asitleri bulunmaktadır.

Olimp Gain Bolic 6000 İçeriği

Bu değerler bir servis için geçerlidir.

 • 376 Kcal Enerji
 • 15 Gram Protein
 • 75 Gram Karbonhidrat
 • 32 Gram Şeker karbonhidratı
 • 8 Gram Yağ
 • 1 Gram Doymuş Yağ
 • 0 Gram Lif
 • 1500 Mg Kreatin
 • 1 Gram Sodyum
 • 500 Mg Taurin

 

Benzer Bazı Makaleler;

Kilo Aldırıcı Multipower Mass Gainer Ürün İncelemesi

Kilo Aldırıcı Muscletech Mass Tech Ürün İncelemesi

Kilo Aldırıcı Nutrade Weight Gainer Ürün İncelemesi

Kilo Aldırıcı Hardline Pro Gainer Ürün İncelemesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sponsorlu Bağlantılar
Alo Protein

Aloprotein firması, sporcu besinleri kapsamında Türkiye'deki ilk satış mağazalardan biridir. Yurtdışında ve ülkemizde besin takviyesi...

Kapat