Kilo Aldırıcı Optimum Serious Mass Ürün İncelemesi

Posted by in Gıda Takviyeleri & Supplementler, Makaleler

Kilo Aldırıcı Optimum Serious Mass Ürün İncelemesi

Sponsorlu BağlantılarOptimum Serious Mass Ürün İncelemesiOptimum Nutrition uzun zamandır supplement ürünleri bazında kaliteli ve tercih edilen bir firma olarak ülkemizde biliniyor. Gerek kilo aldırıcı gerekse de diğer besin desteği ürünlerinde sürekli çıtayı yükselten bir gelişme sergiliyor. Bugünkü incelememiz ise kilo aldırıcı optimum serious mass ürünü hakkında olacak.

Diğer kilo aldırıcı inceleme makalelerimizde de anlattığımız üzere en iyi ürün kesinlikle şudur diye bir genelleme yapmak doğru olmaz çünkü her ürünün kendine özgü özellikleri var. Örneğin; bir üründe kalori miktarı fazlayken diğerinde protein miktarı daha fazla olabilir. Yaptığımız incelemelerin özünde yatan faktör ise ürünlerin özellikleri karşılaştırıldığında kişinin ihtiyacı en çok ne ise o doğrultuda karar vermesine yardımcı olmaktır.

 

Optimum Serious Mass Ürününün Performansı ve İçerik Özellikleri

Gelelim ürünün içerik özelliklerine:

  • 1250 kcal Enerji
  • 50 gr Whey Protein
  • 252 gr Karbonhidrat
  • 4 gr Yağ
  • 1 gr Kreatin Monohidrat
  • 500 gr Glutamin

Öncelikle şunu söyleyebiliriz ki, optimum serious mass gerçekten etkili bir ürün ancak aynı zamanda içerik özellikleri bakımından incelediğimizde daha iyi ürünler de yok değil. Her ne kadar tercih edilebilecek olan bir ürün olsa da “benim hiç marka takıntım yok, sadece ürünün içeriğine bakarım” diyenler için bsn true mass ürünü daha mantıklı görünüyor çünkü gram başına düşen kalori miktarı optimum serious mass ürününden 0.60 oranında daha fazla (Gram başına 4.34 kalori). Fakat tercih ettiği markayı değiştirmek istemeyenler ise pekala optimum serious mass ürününü kullanmaya devam edebilirler.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Optimum Serious Mass Kullanımı

Optimum serious mass kilo aldırıcının her bir porsiyonu 334 gr miktarındadır. Bu da iki tam ölçeğe tekabül etmektedir. Servis başına ise 1250 kalorilik bir etkiye sahiptir. Aroma olarak bildiğiniz optimum tadındadır, muz ve çilek seçenekleri mevcuttur.

Servis miktarı diğer kilo aldırıcılara oranla biraz fazla olduğu için bu bazen sıkıntı doğurabilir. Şöyle ki; yaklaşık 350 gr tozu tüketmek için bir o kadar da sıvıya karıştırmak gerekeceğinden içimi diğerlerine göre biraz daha zor olabilir.

optimum-serious-mass-tablo

 

>>>Ürünün Detaylı İncelemesi İçin Tıklayın<<<

 

İnceleme Sonucu

Optimum serious mass ürünü en iyi kilo aldırıcıdır dersek yanlış olur ancak içerik özellikleri açısından piyasadaki diğer kilo aldırıcılardan bazı eksiklikleri olsa da ürünü kullanan kişilerin yorumlarından anlaşıldığı kadarıyla gayet etkili bir ürün. Aynı zamanda genel bir araştırma yaptığımızda kullananların memnun kaldığı ve tavsiye ettiği bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Bir diğer artı özelliği ise Optimum Nutrition markasının bir ürünü olması sebebiyle kalitesi tartışılmayacak bir besin takviyesi. Sonuç olarak özetleyecek olursak optimum serious mass ürünü içerik özellikleri bakımından biraz eksik olsa da kalite ve tavsiye edilebilirlik açısından artı değerlere sahip bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

 

Diğer Kilo Aldırıcı İncelemeleri:

 

Sponsorlu Bağlantılar
Yulaf Ezmesi Tarifi
Kilo Aldıran Yulaf Ezmesi Tarifi

Kas kütlenizi arttırmak ve buna bağlı bir şekilde kilo almak isteyenlere  özel, harika bir tarifimiz...

Kapat