Kilo Almaya Yardımcı Bitkisel Karışım

Posted by in Kilo Aldırıcı Tarifler, Makaleler

Kilo Almaya Yardımcı Bitkisel Karışım

Sponsorlu BağlantılarKilo Almaya Yardımcı Bitkisel KarışımZayıflamaya çalışanları da sürekli görürüz, duyarız da kilo almaya çalışanları esasında pek ciddiye almayız. Şişmanlık bir sorun olarak daha çok ön planda görüldüğünden kilo almak istiyorum dediğinizde anlamsız bakışların odağı olursunuz. Halbuki zayıflık ve kilo alamama da bir sağlık sorunu olarak gösterilebilir. Bugünkü makalemizde; ne yaparsam yapayım kilo alamıyorum, nasıl kilo alınır, kilo almanın yolları nelerdir, acil kilo almak istiyorum şeklinde sürekli bir arayış içinde olan zayıf kişilere evde hazırlayabilecekleri kilo aldırıcı bitkisel karışım tarifi vereceğiz.

Kilo almak için öğün sayısını arttırmamız ve yüksek kalorili beslenmemiz gerektiği konusunda daha önceki yazılarımızda bilgi vermiştik. Bugün ise.. tekrar küçük bir hatırlatma yaparak hafızalarımızı tazeleyelim. Yüksek kalorili beslenme konusu bazen yanılgıya sebep olabiliyor. Kalorisi fazla diye sağlıksız besinleri tüketerek kilo alma yoluna gidenler emin olun kilo alsalar bile eski hallerini mumla arayacak duruma gelebiliyorlar. Bu sebepten tarifimize geçmeden önce kilo aldıran besinler konusuna tekrar değinelim istedik.

Doğal şekilde kilo aldıran bu karışımın içinde sağlıklı şekilde kilo almanıza yardımcı olacak olan yüksek kalorili besinler bulunmakta. Vücudu zinde tutmak, ihtiyacımız olan besin eksikliklerini tamamlamak adına da bu karışım yaşamsal bir öneme sahiptir diyebiliriz. Dilerseniz konuyu uzatmadan tarifimize geçelim.

Sponsorlu Bağlantılar

 

Malzemeler:

  • 100 gram kayısı
  • 100 gram incir
  • Rendelenmiş bir portakal kabuğu
  • 25 gram tereyağı (tuzsuz)
  • 1 gram anason tozu
  • 25 gram fıstık
  • 100 gram hurma
  • 100 gram ceviziçi
  • Yarım kg süzme bal
  • 10 gram keten tohumu

 

Diğer Kilo Aldıran Tarifler İçin Tıklayınız.

 

Hazırlanışı:

Hurmaların çekirdeğini çıkartarak bir akşam önceden ıslatın. Ertesi gün ise hurmaları ve kayısıları blender yardımıyla iyice karıştırın. En sonunda bütün malzemeleri birleştirerek kilo aldıran bitkisel karışımınızı oluşturun. Hazırlamış olduğunuz bu karışımdan her öğün birer tatlı kaşığı tüketmeniz hem kilo almanıza büyük fayda sağlayacak hem de gün içinde size yüksek miktarda enerji verecektir.

Sponsorlu Bağlantılar
kilo almak için diyet
Kilo Almak İçin 7 Günlük Diyet Listesi

Her geçen gün artan ciddi sağlık sorunlarından bir tanesi obezitedir. Onun kadar olmasa bile diğer...

Kapat