Powerlife Nutrition Mass Gainer Ürün İncelemesi

Posted by in Gıda Takviyeleri & Supplementler, Makaleler

Powerlife Nutrition Mass Gainer Ürün İncelemesi

Sponsorlu BağlantılarPowerlife Mass GainerPowerlife Mass Gainer hem kilo almak hem de hacim kazanmak isteyenler için etkili bir kilo aldırıcıdır. Gösterdiği etki bakımından fiyatı ile kıyaslandığında da gayet mantıklı bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Kas gelişimini destekleyen yapıda bir kilo aldırıcı besin takviyesidir. Enerji ve güç artışı konusunda da etkili bir üründür. Kilo aldırıcı besin takviyelerinde en çok dikkat edilenler ürünün markası, gramajı, servis sayısı ve servis başı fiyat gibi hususlar oluyor. Powerlife Mass Gainer ürününün en sık tüketildiği çeşidi konusunda bir bilgi verecek olursak, 4590 gramlık paketi içinde tam 27 servis bulundurmaktadır. Servis başına düşen ortalama fiyat ise 6.67 TL’ye tekabül etmektedir.

 

Powerlife Mass Gainer Özellikleri ve Kullanımı

Powerlife Mass Gainer ürününün hammaddesi supplement sektöründe lider konumda bulunan Almanya’dan ithal ediliyor olup paketlenmesi ise İzmir’de yapılmaktadır. Bu sebepten diğer kilo aldırıcı besin takviyelerine oranla fiyatı bir nebze olsun daha uygundur. İçeriğinde bulunan kompleks protein, karbonhidrat miktarı, kreatin, multivitamin ve BCAA gibi birçok içeriği sayesinde vücudun ihtiyacı olduğu günlük değerlerin de önemli bir kısmını karşılamış oluyor. Özellikle sporcuların bulk veya kilo alma dönemlerinde çok önemli bir yardımcı olmakla beraber spor sonrası vücudun toparlanmasına da katkı sağlıyor. Powerlife Mass Gainer, çikolata&capuccino aroması ile lezzet konusunda da diğer kilo aldırıcılardan aşağı kalmıyor. Ürünün öne çıkan özelliklerinden bahsedecek olursak:

Sponsorlu Bağlantılar

  • 636 Kalori
  • 70 gr Protein
  • Zengin Amino Asit içeriği
  • 141 gr Karbonhidrat
  • <1 gr Yağ

powerlife-mass-gainer-icerigi

Kullanım miktarlarına gelecek olursak her seviye için benzer tüketim miktarları öngörülmüştür. Tek seferde 1 servisi tüketecekler için spor sonrası kullanım daha çok tavsiye edilir.

Başlangıç Seviyesi: 1 servis yani 5 ölçek (170 gr) ürünü yaklaşık yarım litre süt ile karıştırarak tüketebilirsiniz. İkiye bölerek tüketmeyi düşünen kişiler, spor öncesi ve sonrası şeklinde alabilirler.

Orta Seviye: 1 servis yani 5 ölçek (170 gr) ürünü yaklaşık yarım litre süt ile karıştırarak tüketebilirsiniz. İkiye bölerek tüketmeyi düşünen kişiler, spor öncesi ve sonrası şeklinde alabilirler.

İleri Seviye: 1 servis yani 5 ölçek (170 gr) ürünü yaklaşık yarım litre süt ile karıştırarak tüketebilirsiniz. İkiye bölerek tüketmeyi düşünen kişiler, spor öncesi ve sonrası şeklinde alabilirler.

 

>>>Ürünün Detaylı İncelemesi İçin Tıklayın<<<

 

Powerlife Mass Gainer ürünü haliyle diğer kilo aldırıcılar kadar kulak aşinalığı yaratmamıştır çünkü sektöre sonradan katılan firmalar arasındadır. Hammaddelerinin Almanya’dan tedarik ediliyor olması ürünün kalitesini, Türkiye’de üretiliyor olması ise fiyatının neden uygun olduğunu anlamamızı sağlıyor. Kullanıcı yorumlarına gelecek olursak ise ürünü tüketenlerin genel anlamda üründen memnun kaldıklarını söyleyebiliriz. Powerlife Mass Gainer ürünü hakkında; kilo alınırken özellikle yağ oranının sabit kaldığı veya çok az arttığı konusunda olumlu yorumlar yapılmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar
Fitness Kilo Alma Diyeti İle Hacim Kazanın

Fitness Kilo Alma Diyeti Fitness yaparak vücut geliştirmek isterseniz dikkat etmeniz gereken en önemli husus...

Kapat